taliansky nábytok

Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
SHOWROOM - BAJKALSKÁ 7/A, 831 04 BRATISLAVA
ideauno - taliansky nábytok Interiéry na mieru

Interiéry na mieru

Interiéry na mieruV prípade, že hľadáte profesionálov, ktorí vám pomôžu so zariaďovaním vášho priestoru na mieru, tak ste na správnom mieste. V Idea Uno vám odborní predajcovia poskytnú poradenstvo ohľadom výberu nábytku, svietidiel i doplnkov.

Najväčšou výhodou Idea Uno je široká ponuka talianskeho nábytku rôznych štýlov, od moderného sortimentu, cez extravagantný štýlový nábytok až po klasický masívny taliansky nábytok.

V prípade, že máte obavu, či ste schopní vlastnými silami interiér zariadiť vkusne a bojíte sa celkového výsledku, využite služby našeho architekta, ktorý vám ochotne navrhne interiér na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv alebo vám ponúkne vlastné riešenie, ktoré naplno využije potenciál vášho priestoru. Máme bohaté skúsenosti so zariaďovaním bytov, domov, reštaurácií aj hotelov.
Naše interiéry na mieru sú zariadené talianskym nábytkom špičkovej kvality
a reprezentujú našich klientov po celom Slovensku i v zahraničí.

Ak nechcete mať žiadne starosti spojené s renováciou starého alebo realizáciou nového interiéru, ponúkame vám možnosť zariadenia interiéru na kľúč. Spolupracujeme s overenými montérmi talianskeho nábytku, dodávateľmi podláh, tapiet, štukatérmi, maliarmi, elektrikármi, dodávateľmi kúpelní a sanity a radi vás odbremeníme od hľadania kvalitných remeselníkov.

Náš architekt vám vypracuje projekt interiéru a dohliadne na priebeh prác.