taliansky nábytok

Slovenčina (Slovenská Republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
SHOWROOM - BAJKALSKÁ 7/A, 831 04 BRATISLAVA

Spálne

Spálňa je miestom odpočinku, relaxu, rozhovorov – dlhých, krátkych, intímnych, ...ale hlavne je to miesto spánku.

Nábytok spálne musí vytvárať príjemnú atmosféru. Výberom štýlového talianskeho nábytku do spálne sa začína cesta do minulých storočí s komfortom, ktorý je pre  súčasnosť samozrejmosťou.

Najdôležitejším druhom nábytku v spálni je posteľ.  Samozrejme posteľ to nie je len krásne zdobené, vyrezávané čelo resp. rám postele, ale aj rošt tvorený kovovou konštrukciou a drevenými lamelami a aj kvalitný matrac, ktorý dopraje organizmu kvalitný oddych, a ktorý v súčasnosti výrobcovia ponúkajú v rôznych prevedeniach.

Nezanedbateľný je aj úložný priestor veľkej skrine, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou štýlových talianskych spálni pokiaľ to dovolia priestory izby. Typickým znakom skríň od talianskych výrobcov nábytku je široká ponuka a ich rôzne variácie s ponukou doplnkov do skrine ako integrované vnútorne zásuvky, police, rôzne držiaky a pod., stačí si len vybrať dizajn, farbu a prevedenie.

Ale aj moderné spálne majú svoje čaro. Dizajnová jednoduchosť spojená s jednou farbou celej modernej spálne patria k trendom súčasnosti. Kombinácia klasických prvkov spálne s bielou lesklou farbou patri do kategórie extravagantnejších.

Rozhodnutie pre kompletne zariadenie spálne s pohodlnou posteľou, nočnými stolíkmi, komodou so zrkadlom a veľkou skriňou z jednej kolekcie či už v modernom alebo štýlovom prevedení vytvára v priestoroch spálne pocit harmónie. Štýlové spálne

Štýlové spálne

Vyberáte štýlové spálne a potrebujete sa inšpirovať?

Pozrite si našu ponuku a ak potrebujete poradiť ako správne vybrať štýlové spálne

Kontaktujte nás

 

Viac...
 

Moderné spálne

Moderné spálne

Spálňa je miestom odpočinku, relaxu, rozhovorov – dlhých, krátkych, intímnych, ...ale hlavne je to miesto spánku.Viac...